parallax background

Çelikler Analitik Medikal

Kurumsal

Hakkımızda


Firmamız 2006 yılında Trabzon’da bir aile şirketi olarak kurulmuştur.
Laboratuvar ürünleri ithal etmek ve yurtiçi pazarında pazarlamak üzere kurulan firmamız, madencilik, demir-çelik, çimento çevre, gıda, ilaç, kimya, enerji, ve sağlık sektörlerde laboratuvarlara analiz amaçlı cihazlar ve sarf malzemeler sağlamaktadır.

15 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip kadrosuyla Çelikler Analitik olarak; uluslararası piyasada tanınmış üretici firmaların çağdaş bir laboratuvarların ihtiyacını karşılayacak teknolojileri ve sarf malzemeleri müşterilerine sunmaktadır.
Kaliteli ve hızlı hizmet felsefesini insan kaynaklarının tümünü kapsayan, devam ettiren, bütün regülasyonlara uyan, çevre koruma mevzuatına titizlikle riayet eden ve bu hususta azami duyarlılığı gösteren firmamız, gelişen ve değişen global pazar için uzman kadrosundan yenilikçi ürünlerine kadar her hususta kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, taahhütte bulunduğumuz işleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek, müşterilerimizle kurmaya özen gösterdiğimiz sıkı bağ ve bunun verdiği güçle geleceğe yelken açmak, taklidi mümkün olmayan formülümüzün temelini oluşturmaktadır.